Про нас

Якісне проведення робіт з утеплення фасаду

«Мокрий фасад» в якості методу утеплення та оформлення стін будинку вже давно і добре себе зарекомендував. Споживачів приваблює його економічність, швидкість виконання, надійність і відмінний зовнішній вигляд утеплених стін. Утеплення фасаду пінопластом – це не тільки економічний, але і екологічний спосіб обробки. У компанії «Буд-Велл» ви зможете отримати повний комплекс послуг по обробці та утеплення фасадів, а крім цього – по внутрішніх опоряджувальних робіт, таким як машинне оштукатурювання.

Дизайн фасаду будинку

Утеплення будинку в нашій роботі проводиться тільки з використанням перевірених технологій і високоякісних матеріалів. Утеплення будинку проводиться компетентними і досвідченими фахівцями, які пройшли навчання в компанії Henkel, що є один з наших основних постачальників матеріалів. Наша компанія має в своєму розпорядженні усім обладнанням, за допомогою якого проводиться утеплення стін пінопластом і створення «мокрих фасадів». Завдяки прямій співпраці з виробником матеріалу, ми можемо запропонувати доступні розцінки на утеплення фасадів.

Для тих, хто звертається в нашу компанію за такою послугою, як утеплення стін, ми можемо запропонувати великий, барвистий каталог, в якому представлені варіанти матеріалів і способів виконання і оформлення фасадів, завдяки якому ви зможете зробити зважений і об’єктивний вибір відповідного дизайну. Якщо вам потрібна допомога у виборі, до ваших послугами консультації нашого дизайнера і фахівців-консультантів, які використовують весь свій досвід роботи з фасадами будівель для розробки оптимального для вас варіанту. Всі напрацювання компанії «Буд-Велл»: великий досвід роботи, професійний штат співробітників, налагоджені контакти з постачальниками, – все це буде використано в вашу користь. Ми надаємо своїм клієнтам гарантію на виконані роботи, і намагаємося пропонувати як

Замовити дзвінок