Статті

Де використовуються риштування

Виконання будівельних робіт, будь то цегляна кладка, фасадні роботи, внутрішнє оздоблення приміщення, або ж монтаж різних елементів будівлі, дуже часто вимагає присутності такого допоміжного будівельного обладнання, як ліси будівельні. Раніше, при виконанні будівельних робіт застосовувалися примітивні конструкції, досить незручні, а часто і небезпечні дерев'яні підмостки. Сьогодні, будівельні ліси - це стійка, надійна, металева конструкція, яка гарантує зручне розташування підручних матеріалів і безпеку робітників. Саме такі якісні, і безпечні, які відповідають усім вимогам будівельних норм будівельні ліси в оренду в Києві надає компанія Буд-велл.

Різновиди будівельного риштування

Існує кілька типів риштування. Кожен з них пристосований для виконання певних робіт. Тому перш ніж взяти в оренду риштування давайте розберемося, для виконання яких типів робіт підходять кожні з них.  

Клино-хомутові риштування

Клино-хомутові - універсальні лісу, які використовують як при будівництві нових будівель, так і при виконанні оздоблювальних робіт, їх можна встановлювати на похилих поверхнях. Зібрати цю конструкцію на будь-якій висоті в будь-якому зручному місці дозволяють спеціальні замки клино-хомутові типу. Збірка будівельних лісів цього типу може виконуватися навіть на сходовому прольоті, їх бічні рами одночасно є сходами. Використовуються при роботі з будівлями будь-якої форми, не мають чітких геометричних розмірів. Цей тип лісів має досить високу вартість, тому вони не дуже популярні.

Ригельні будівельні риштування

Ригельні лісу використовуються в капітальному будівництві, мають гарну вантажопідйомність, до 600 кг / кв.м. Горизонтальні деталі лісів прикріплюються шляхом введення штирів в порожні трубки, які прикріплені до вертикальних стійок. По діагоналі встановлюються розкоси, які і надають лісам потрібну жорсткість.

Риштування рамні полегшені

Рамні лісу - найпоширеніший вид лісів, універсальні в застосуванні. Використовують як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт з будівництва, оздоблення, ремонту приміщень. Допускається використання на висоті від 2 до 40 метрів. Дуже легкі, мобільні і стійкі. Швидко і просто монтуються. Конструкція збирається з металевих труб, вертикальних і горизонтальних розтяжок за допомогою прапорцевим замків. Немає ніяких дрібних деталей, при складанні не використовують болтів і гайок. Для додаткової стійкості використовується здвоєні діагоналі, а по периметру встановлюються перила. Огородження, якими оснащені рівні, служать додатковою гарантією безпеки робітників. Між рівнями робочі переміщуються по сходах. На таких лісах можуть працювати до 10-15 чоловік одночасно. Конструкція не розхитується і відмінно витримує вагу працівників, дає можливість зручно розмістити інструменти та матеріали. Завдяки всім перерахованим вище якостям і доступною ціною будівельні ліси рамні - самі затребуване і популярні серед конструкцій подібного типу.

Короткі технічні характеристики лісів будівельних

 Типи риштування Максимальна висота, м. Навантаження, кг/кв.м Ширина проходу, м. Основні елементи
 Клино-хомутові 40 200 0.75 ферма страхування, ферма опорна, сходи, тримач настилу, стійка опорна, домкрат, стяжка, діагональ, кріплення до стіни.
 Ригельні до 60 600 Стійки з наварними втулками, ригеля
 Рамні 40 200 1 Рама зі сходами, рама без сходів, діагональна і горизонтальна зв'язок.  

А якщо ви не будівельник, вам коли-небудь знадобляться риштування?

Риштування використовують не тільки при будівництві, але і на різних культурно-масових заходах. При необхідності можна взяти будівельні ліси в оренду для робіт зі спорудження сцени, установці рекламних конструкцій, упорядження робочих місць для телекамер, тощо.

Купівля або оренда?

Якщо ваша будівельна компанія займається висотними роботами, і така конструкція потрібно постійно, то звичайно ж ви можете придбати лісу будівельні. Але якщо вони вам потрібні на один-два місяці, то набагато вигідніше оформити оренду будівельних лісів. Київ - один з найбільш швидко розвиваються і споруджуваних міст. Для швидкого і якісного виконання будівельних робіт потрібне спеціальне обладнання, зокрема лісу будівельні. Найчастіше воно треба швидко і ненадовго, а не завжди є можливість швидкої доставки, і не дивлячись на простоту конструкції установка лісів будівельних повинна виконуватися професіоналами, тільки так можна гарантувати надійність і безпеку обладнання. У вас саме такий випадок? Наша компанія гарантує швидку доставку і надійну збірку обладнання досвідченими фахівцями. Компанія Буд-велл надасть послуги з оренди лісів в Києві. Ціна і якість обладнання вас приємно здивують.

Замовити дзвінок