Статті

Риштування: запорука безпечної та зручної роботи

Ліси будівельні - це спеціальне, допоміжне, будівельно-монтажне обладнання, яке призначене забезпечити якісне виконання оздоблювальних і будівельних робіт на висоті. А так як, виконання висотних робіт, це завжди ризик для робітників, потрібно дуже відповідально і серйозно поставитися до вибору будівельних лісів. Оптимальним варіантом для проведення висотних робіт пов'язаних з будівництвом є рамні риштування в оренду в Києві надає компанія Буд-велл. Пам'ятайте, від правильності вибору залежатиме не тільки якісне і швидке виконання будівельних робіт, а й життя і здоров'я людей, які на них працюють.

Вибираємо будівельні риштування

При виборі типу обладнання та замовленні оренди будівельних лісів потрібно:
  • проаналізувати, для яких робіт і на якій висоті передбачається їх використовувати;
  • розрахувати максимальне навантаження на раму;
  • визначитися з кількістю робітників, які будуть задіяні одночасно; зібрати інформацію про компанію пропонує оренду будівельних лісів - ціна, відгуки клієнтів.
  Як правило, сучасні будівельні ліси - це надійна, металева конструкція, все елементи якої надійно зафіксовані. Між рівнями встановлені надійні сходи, а вся конструкція оснащена огорожею. Промислові будівельні ліси виготовляють з високоякісних сталевих труб покритих спеціальним полімерним складом, що захищає їх від корозії і служить додаткова гарантія міцності і стійкості. Така конструкція здатна витримати досить великі навантаження.

Чому оренда лісів вигідніше покупки.

Ліси - це спеціальне обладнання, часто будівельні компанії з метою оптимізації витрат, вважають за краще оренду лісів. Якщо ви не практикуєте постійно виконання будівельних робіт на висоті, а вам раптово знадобилися будівельні ліси, то можна придбати хороші якісні будівельні ліси у перевіреної фірми, виконати роботи, потім орендувати спеціальний склад, де буде зберігатися це обладнання, яке туди ще треба якось доставити. Можна навіть самостійно збити дерев'яні лісу, правда, така конструкція навряд чи буде гарантувати безпеку робітників. Але найкращий вихід із ситуації - оформити оренду будівельних лісів в Києві від компанії Буд-велл. Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте якісне і перевірене обладнання, яке:
  • забезпечить безпеку при проведенні висотних робіт;
  • запобіжить можливість нещасних випадків;
  • ліси будівельні оптимізують робочий процес, адже будівельникам не доведеться постійно спускатися і підніматися за інструментами і матеріалами.
Взявши лісу в оренду замовник отримує на певний термін надійне і перевірене обладнання, після закінчення робіт наші фахівці швидко демонструють і відвезуть конструкцію. Так можна уникнути ще проблем і витрат пов'язаних зі зберіганням обладнання, яке можливо вам більше не знадобиться.

Плюси оренди лісів будівельних в нашій компанії

Компанія Буд-велл багато років надає послуги з оренди будівельних лісів.
  1. Є всі необхідні документи і сертифікати на все обладнання надається в оренду.
  2. Монтаж, при необхідності, можуть виконати наші фахівці, які мають необхідну кваліфікацію. Вони серйозно і відповідально ставиться до своєї роботи виконають її швидко і якісно. Люди самі працювали на цьому обладнанні, і тому розуміють, що від їх роботи залежить життя інших людей.
  3. Риштування на 100% відповідають всім вимогам законодавства мають відмінні характеристики надійності і міцності, хорошу опірність при механічному впливі і сильному вітрі і відмінну зносостійкість.
  4. Виконаємо доставку і розраховуємо ціну оренди будівельних лісів в залежності від загальної кількості квадратних метрів лісів і термінів оренди. Замовлень будівельні ліси в оренду в компанії Буд-велл можете бути впевнені, що отримаєте надійне, якісне, багатофункціональне, зручне в експлуатації, безпечне обладнання та при цьому заощадите загальний бюджет на будівництво або ремонт об'єкта.

Замовити дзвінок