Статті

uteplenie-zimoy

В яку пору року краще замовити утеплення фасаду?

Ви точно вирішили, що в цьому році хочете виконати утеплення фасаду? Тоді не варто чекати осені, коли опалювальний сезон ось-ось почнеться. У компанії Буд-велл починають приймати замовлення на проведення робіт по зовнішньому утепленню будинків вже з другої половини березня. А після того як температура стабільно не буде нижчою + 5 градусів Цельсія наші фахівці приступлять до виконання робіт. Саме на початку весни, коли мало хто замислюється про утеплення, найвигідніші ціни за 1 кв. м утеплення фасаду. Давайте більш детально розглянемо всі нюанси, і з'ясуємо, коли утеплювати будинок зовні.

Яку пору року краще підходить для утеплення будинку

Незважаючи на те, що багато над цією проблемою замислюються ближче до зими. Але якісно виконати всі роботи по утепленню будівлі, починаючи з листопада, або навіть з середини жовтня, якщо жовтня видасться холодним і дощовим, практично неможливо. З середини листопада і до другої половини березня небажано проводити роботи з утеплення фасаду. Звичайно, якщо дуже потрібно, то в цей час можете провести роботи з утеплення всередині будинку. Квітень - вересень - це найкращий час для утеплення фасадів. При цьому квітень - травень, крім найбільш відповідних погодних умов, в цей період ще й найдоступніші ціни на утеплення фасадів і матеріали для проведення робіт. А з вересня по листопад - це пік сезону, коли всі вже зрозуміли що зима близько, почалися перші холоди, і утеплення будинку потрібно було вже вчора. У цей період всі компанії, які виконують роботи з термоізоляції, максимально завантажені, а ціни досягли можливого максимуму. У співвідношенні ціна-якість, це самий невигідний період для виконання робіт, хоча за температурними показниками все в нормі.

Оптимальні погодні умови для утеплення фасаду.

Всі роботи з утеплення фасаду виробляють при температурі не нижче + 5 ° С. В іншому випадку ніхто не зможе вам гарантувати якість, довговічність і безпеку проведених робіт. Існує клеючі суміші, яких наклеють пінопласт навіть при температурі від 0 до -2ºС. Ну все-таки краще цього не робити, тому що наступні етапи - нанесення армуючого шару, виконання штукатурних робіт і фарбування стін, якісно виконати при мінусовій температурі абсолютно неможливо. Через технологічних помилок при утепленні відповідно погіршується якість робіт і термін експлуатації утеплювача. Звичайно, не варто забувати про такий важливий чинник, як наявність коштів. Важливо заздалегідь прорахувати всі витрати на матеріали і вартість роботи фахівців, щоб потім не виникало непотрібних перерв в роботі.

Замовивши утеплення фасаду Буд-велл ви зможете проконсультуватися з фахівцями, вони допоможуть при виборі матеріалу, прорахують кошторис, яка включає в себе вартість матеріалу і вартість робіт, і порадять, коли краще утеплювати стіни.

Коли категорично не рекомендується утеплювати фасад.

Погода іноді буває непередбачувана. Начебто з ранку було сонце, нічого не обіцяло дощу. А в самий розпал робіт починається злива. Краще припинити всі роботи і просто дочекатися коли дощ закінчиться, а стіна трохи просохне. Якщо шпаклівка, яка вирівнює стіни, вже встигла схопитися, то відразу після закінчення дощу можна приступати до приклеювання пінопласту. В іншому випадку краще зупинити роботи. Якщо ви виконуєте утеплення мінеральною ватою, то ні в якому разі не можна допускати попадання вологи на утеплювач. Мінвата має низьку вологостійкість, якщо вона намокне це, призведе до осідання утеплювача в подальшому. У будь-якому випадку, якщо роботи з утеплення фасаду виконують фахівці то вони знають всі нюанси при роботі з фасадами при різних погодних умовах, враховують всі особливості поверхонь, приміщень і матеріалів. Якщо вони радять зупинити роботи і трошки зрушити терміни через погану погоду, то краще прислухатися до поради і не поспішати. Ідеальною для виконання робіт з утеплення вважається не дуже сонячна погода, при температурі від +5 до + 25 ° С. У похмуру погоду, навіть краще видно всі нерівності і інші вади стін. У будь-якому випадку, утеплення фасаду - це надійне і виправдане вкладення грошей, при якому не варто економити. Зверніться до перевірених фірмам, з хорошою репутацією. Вони точно знають, в яку пору року утеплювати фасад.

В результаті ви отримаєте хороший, теплий будинок, в якому не будете мерзнути взимку і знемагати від спеки влітку.

Замовити дзвінок