Утеплення фасадів будинків

Ви будуєте будинок, робите покрівлю, фасад, реставруєте стіни, працюєте на висоті? – Ми здаємо в оренду рамні ліси будівельні з настилами.

Сфера застосування: будівельні, фасадні, висотні та ін. роботи.

Переваги: мають невелику вагу і з легкістю збираються, стійкі до природних факторів і здатні витримувати велике вагове навантаження, швидка збірка та розбірка конструкції

Конструкції рамних лісів з’єднуються діагональними і горизонтальними зв’язками, мають прапорцеву фіксацію. Максимальна висота лісів становить 20 метри. Полегшені, рамні. Такі ліси добре підійдуть для виконання фасадних робіт, покрівельних робіт, скління будинків, реставрації будівель та інших робіт.

Вартість оренди будівельних лісів від 60 коп. / М²

Мінімальне замовлення: 50 м.кв. на 14 днів. На великі обсяги і терміни – знижка!

Доставка будівельних лісів на об’єкт від 500 грн. (Привезення/вивіз)

Умови оренди – Ми працюємо тільки по 100% передоплаті !!!

Якщо Вам набрид нудний, пошарпаності вигляд Вашого будинку або Ви спільно з мешканцями Вашої багатоповерхівки вирішили нарешті почати боротися з хаотичним утепленням балконів у Вашому домі ми пропонуємо Вам відреставрувати, а заодно і утеплити Ваш будинок.

Врахування всіх правил реставрації старовинних будівель, дотримання правил архітектури міста, врахування побажань всіх мешканців дозволить отримати сучасну, красиву будівлю, а головне теплу будівлу, без тріщин, протягів і величезних втрат тепла в зимовий період.

Не потрібно чекати поки ЖЕК вирішить нарешті зайнятися Вашим будинком, один дзвінок нам і питання буде вирішене.

Вартість обробки фасаду пінопластом в Києві

Сьогодні вартість обробки фасаду пінопластом – це найбільш привабливий показник для багатьох власників будинків в Україні. Легкий, зручний в роботі, відмінно зберігаючий тепло, цей матеріал користується підвищеним попитом і все частіше застосовується саме як утеплювач. Компанія «Буд-Велл» пропонує своїм клієнтам утеплення будинків пінопластом та штукатурку за доступними для будь-якого бюджету цінами. Нами напрацьовано великий досвід в цій області. У нас працюють найкращі майстри, здатні виконати великий обсяг робіт якісно і за короткий термін.

З чого складається вартість робіт по утепленню фасаду

Уважно подивіться на наведену вище схему-малюнок виконання системи утеплення з використанням пінопласту. Як бачите, щоб розрахувати точну вартість робіт по утепленню фасаду, доведеться врахувати ціну на вихідні матеріали, необхідні для проведення монтажу. Очевидно, що наша компанія не займається їх виробництвом. Це означає, що визначаючи для замовника кінцеву суму, ми маємо можливість запропонувати матеріали від різних виробників. І тоді, вартість утеплення фасаду залежить від вибору власника будинку.

Для тих, хто не обмежений у коштах і бажає бачити високий рівень кінцевого результату, є можливість використовувати будівельні компоненти від кращих європейських виробників. Якість матеріалів диктує ціну і вартість робіт по утепленню фасаду. Тим, хто обмежений у коштах, ми готові запропонувати дешевші розхідні матеріали. Це зовсім не означає, що ви втратите в якості. Наші майстри гарантують довговічність і надійність монтажу при будь-якому наборі засобів.

Ще одна стаття, що впливає на вартість обробки фасаду пінопластом, це власне робота наших фахівців. Кожна праця повинна оплачуватися. Детальніше про ціни на наші послуги ви можете дізнатися, зв’язавшись з нами за контактними телефонами або відвідавши наш офіс в Києві.

Вартість утеплення фасаду – це здоров’я і комфорт для всієї родини

Останні сюрпризи погоди змусили багатьох власників задуматися про утеплення стін. І якою б не була вартість утеплення фасаду, для них головне зберегти тепло в будинку. Але компанія «Буд-Велл» пропонує вам найекономічніший і практичний спосіб – утеплення за допомогою пінопласту. Це дозволяє отримати надійну теплоізоляцію будинку різним категоріям споживачів.

Судіть самі, вартість обробки фасаду пінопластом на порядок нижче, ніж важкий монтаж вентильованих фасадів і систем сендвічів. Безпосередньо роботи займають мінімальну кількість часу, а по довговічності і практичності пінопласт мало в чому поступається іншим, більш дорогим матеріалами. У підсумку, ви отримуєте за доступну вартість утеплення фасаду якісно виконаний монтаж теплоізоляції вашого будинку з терміном служби в районі 25 років.

Утеплення будинків пінопластом, штукатурка і декоративне оздоблення

Для поліпшення захисту шару пінопласту застосовується штукатурка. Як правило, ми використовуємо один вид штукатурки для всього обсягу робіт. Такий підхід дозволяє знизити втрати тепла і зберігає зовнішній вигляд фасаду. Природно, що в вартість обробки фасаду пінопластом входить і ціна за штукатурну суміш.

По колірному фону рішення приймає замовник. У розділі “Обробка” нашого сайту ви можете ознайомитися з колірною гамою і фактурою штукатурки. «Міні граніт» візуально повторює малюнок натурального каменю, «Баранчик» надає легкості стіні будинку, а Структурна фарба створює ефектний вигляд. Наше утеплення фасадів пінопластом дозволяють провести повний цикл монтажу та оздоблення в короткі терміни і при мінімальних витратах. Сподіваємося, що наша докладна розповідь допоможе вам зробити правильний вибір. Зі свого боку ми гарантуємо доступні ціни на вартість робіт по утепленню фасаду і високу якість роботи.

У висновку хотілося б нагадати, що компанія «Буд-Велл» здійснює свою діяльність на всій території країни. Наші майстри виїжджають в будь-яку точку України, зі своїм матеріалом і обладнанням. Ми виконуємо утеплення будинків пінопластом, штукатурку і декоративне оздоблення за привабливими цінами для кожного клієнта.

Замовити дзвінок